İLETİŞİM

T

Pazartesi / Cuma – 09:00 – 17:00

E-Posta : info@cybermuhendislik.com

Sık Sorulan Sorular !

Leaf
Yükseltilmiş Döşemenin Avantajları Nelerdir?

Yükseltilmiş döşeme sistemleri tüm kabloları; elektrik bağlantılarını, su tesisatını, kalorifer tesisatını ve hava kanallarını tamamıyla saklarken bir yandan ihtiyaç hâlinde herhangi bir yıkıma ve tadilata gerek kalmadan kolay ulaşım sağlar. Yükseltilmiş döşeme sistemleri ofislerin profesyonel ve temiz bir görüntüye ulaşmasına imkân verir.

Yükseltilmiş Döşeme Nasıl Uygulanır?

Mevcut yere ikinci bir döşeme yapılarak iki zemin arasında kalan boşluğa elektrik, su, havalandırma, telefon gibi kabloları yerleştirir. Keskin Zemin yükseltilmiş döşeme sistemleri genelde ofis ortamları , telekomünikasyon santralleri, trafo merkezleri gibi kablo yoğunluğunun olduğu alanlarda, kablo kirliliğini kapatmak ve tesisata daha kolay ulaşabilmek için en uygun çözümü sağlar.

Yükseltilmiş Döşeme Sistemlerinde Fiyat Nasıl Belirlenir ?

Yükseltilmiş döşeme yapılacak alanın metrekaresine göre fiyatlar değişiklik gösterirken, ekstra kullanılacak halı kaplama, aksesuar gibi ürünlerle fiyat artış gösterebilir.

Yükseltilmiş Döşeme Üzerine Kaplama Olur mu?

Mimari alanlara uygun olan dileğiniz renkteki karo halı, LTV zemin veya PVC zemin kaplamalarını uygulamalarıyla mekânınızı daha şık hâle getirebilirsiniz. Kaplamalar yangın ve su dayanımının ön planda olduğu ofis ortamlarında, ıslak hacimler dahil olmak üzere tüm dış etkenlere karşı dayanıklı ve kaliteli yapıdadır. Bu yüzden uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesiyle kullanılır.

Montaj Sırasında Kendi İşimiz Aksar mı?

Keskin Zemin yükseltilmiş döşeme sistemleriyle 100m2 lik bir alan maksimum 2 günde kurulur ve sonrasında hiçbir inşaat atığı ortaya çıkarmaz. Bu avantajlarından dolayı Keskin Zemin yükseltilmiş döşeme sistemleri kurulurken hiçbir işiniz aksamaz aksine sonrasındaki işleriniz kolaylaşır.

Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri Neden Tercih Etmeliyim ?

Yükseltilmiş Döşeme Sistemi kablo tesisatının çok yoğun olarak bulunduğu mahallerde kabloların esnek bir biçimde yönlendirilmesi ve gizlenmesi amacıyla kullanılan çok uygun bir yapı malzemesidir.

Gizlilik Politikası

Shopping Cart